Martin, Ružomberok a okolie

Napísal Jameson, publikované dňa: 16 decembra 2011

Dnes špeciálna predvianočná ponuka: hneď štyri Slončové videá za cenu jedného. A to rovno zo stredného Slovenska – nech je na čo pozerať!

Začneme spomienkou na dobu uplynulú, keď leto bolo na svojom sklonku a bolo vonku pekne nie len na strednom Slovensku… Príjemným polietaním v okolí kútov. Na úvod trošku Skywalkeru (momentálne je v rozsype) a potom pár záberov zo Slončovho nového miláčika – Scout Bee.

V FPV prehliadke budeme pokračovať šialeným kolotočom – držte si žalúdky, Slončo sa tak tešil z novej poletuchy, že musel vyskúšať, čo znesie. Podotýkam, že zniesla trošku viac, ako ja. Toto je jedno z videí, ktoré som nedokázal dopozerať bez prerušenia…


Že Chleb nie je len nespisovný výraz pre slovenský pozdravný pokrm hádam viete. Ale že tam fučia dosť besné vetry možno nie. Slončovi a jeho Včeličke to však nemôže zabrániť, aby sa tam nevybral na výlet aj v týchto chladných podzimných dňoch. Všimnite si, ako ho vietor unáša smerom ku kopcu – ak sa nedáte nahovoriť na každú somarinu, radšej toto doma neskúšajte. Ak by sa totiž niečo (hocičo) trošku pokazilo či preťažilo, bola by to vskutku pekelná štrapácia…

No a ak ste ešte doposiaľ nezaspali, tak vás na záver poriadne vyčmudíme. Nie veru, toto video nepatrí k mojim najobľúbenejším – hory sa mi páčia, ale keď vidím ten humus, tak to brrr… A že v podobnom už pár rokov bývam… Brrrr na druhú!

No keďže na Slovensku máme aj krajšie veci ako Ružomberok, čo je asi jediné mesto, ktoré sa dá spoľahlivo identifikovať po pachu, tak už čoskoro pribudnú videá z návštevy Vysokých Tatier!

Napíšte komentár

Prosím, doplňte číslo (ochrana proti botom): Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.