Immersion RC na HobbyKingu

Napísal Jameson, publikované dňa: 16 októbra 2011

Vskutku zaujímavá situácia – „Trappyho“ obľúbené a hojne používané produkty sa objavili na HobbyKingu!

ImmersionRC patrí k známym výrobcom FPV výbavy – najzaujímavejšie a najznámejšie sú ich EzOSD a EzUHF – to prvé je klasické OSD (on-screen display) pre zobrazovanie telemetrie, to druhé je jeden z najpopulárnejších systémov dlhého dosahu (LRS). EzLRS je vyrábaných v malých sériách, preto je s jeho dostupnosťou problém. Zato EzOSD je vskutku slušne spravné OSD a teraz dostupné za rozumnú cenu.

Jej doplnkom je EzAntenna Tracker – zariadenie, umožňujúce sledovanie antény vzhľadom k relatívnej polohe lietadla k anténe. Tá zároveň ukazuje telemetriu – je to skvelý spôsob, ako monitorovať niektoré parametre z lietadla a zároveň v prípade kríze najväčšej uľahčí lokalizovanie lietadla. No a nakoniec len dodám, že existuje aj špeciálna aplikácia pre EzAntenna Tracker, ktorá umožňuje sledovať telemetriu priamo cez iPhone či iPad…

PowerBox je ideálnym doplnkom pozemnej stanice – rozdeľuje napájanie z dvoch nezávislých zdrojov (všetko samozrejme filtruje) a zároveň slúži ako videosplitter. Nie zlým doplnkom je aj akustický alarm pre prípad nízkeho napätia v pozemnej stanici.

No a nakoniec Duo5800 je ideálnym riešením pre 5,8GHz systémy – obsahuje dva vstavané prijímače s možnosťou pripojenia dvoch rôznych antén, pričom automaticky prepína videovýstup na ten s kvalitnejším signálom.

Ide zrejme iba o reklamnú akciu ImmersionRC, no ak vám chýba niečo z tejto výbavy, konkrétne pri tejto značke ľutovať nebudete.

Záverom malá ukážka letu s EzOSD (zverejnené s láskavým dovolením od Trappyho z Teamu BlackSheep)

 

Napíšte komentár

Prosím, doplňte číslo (ochrana proti botom): Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.