Čierne ovce: USA tour

Napísal Jameson, publikované dňa: 15 februára 2012

Team BlackSheep (Trappy, RiSCyD atď.) sa vydal objavovať krásy USA. Samokrídla, koptéry a podobné vehikle samozrejme nenechali zaháľať doma!

Išlo vlastne o plánovaný výlet po najvýznamnejších miestach USA, sponzorovaný HobbyKing Live (takže nebuďte veľmi prekvapení, keď vo videách budú „umiestňované produkty“, ako sa teraz taktne hovorí čoraz agresívnejšiemu product placementu). Celá séria bude mať 13 častí – v čase písania tohoto príspevku sú tam prvé tri, nové však postupne pribúdajú.

Strih robili tradične zruční strihači z Aufmschlau (to sú tí, čo dávajú psy, mačky a slimákov do klobás – kto si všimol logo, pochopí), takže na nedostatok efektných efektov sa sťažovať nebudete (iba som si nie vždy istý, či je to vždy to najlepšie). Videá sú skutočne profesionálne, na môj vkus však až príliš páchnu komerciou: nechápte ma zle, tie videá nie sú kvalitné, no nejako sa mi s nimi ťažko stotožňuje – nesrší z nich totiž tá bláznivá energia pri lietaní v FPV pre radosť. Je však máločo subjektívnejšie ako toto moje hodnotenie, preto radšej posúďte sami!

Zverejnené s láskavým dovolením Trappyho z Teamu BlackSheep

Napíšte komentár

Prosím, doplňte číslo (ochrana proti botom): Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.